Упътване до адрес:
Предложен маршрут:  

Още оферти

 

CISCO (MGBSX1) Cisco Gigabit Ethernet SX mini-GBIC SFP Transceiver

192,26 лв
Информация в магазина
към магазина »
stealtechcomputers.com
 

CISCO Gigabit Ethernet SX mini-GBIC SFP Transceiver (MGBSX1)

207,00 лв
Безплатна доставка
В наличност
към магазина »
itstyle.shop
Описание
Cisco Gigabit Ethernet SX mini-GBIC SFP Transceiver
Х-ка 1: Interfaces: 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC x 2
Х-ка 2: Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC)
Х-ка 3: Data Transfer Rate: 1 Gbps
Х-ка 4: Optical Wave Length: 850 nm
Х-ка 5: Max Transfer Distance: 550 m
Х-ка 6: Dimensions(WxHxD): 13.4 x 8.5 x 56.5 mm
Гаранция: 3 месеца
Продукт известен още и като MGBSX 1
Мнения
Задайте въпрос

Данните и цените за продуктите предлагани от нашите партньори служат за напътствие и обща информация. Моля, преди покупка проверете дали съответстват на публикуваните данни от сайта на магазина или производителя. За евентуалните неточности и грешки не носим отговорност.

^